Халықаралық мектептің 2-сынып оқушылары Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай Ассамблеялар өткізді. Әр сынып мерекеге дайындаған бағдарламасын ұсынды. Студенттер тәуелсіз мемлекеттің қалыптасу тарихы, Қазақстан тарихындағы айтулы жылдар туралы айтып, тарихи деректермен бөлісті.

Ассамблея барысында хормен патриоттық әндер мен өлеңдер шырқалды. Осылайша жігіттер жиналғандарға мерекелік көңіл-күй сыйлады. Татулық пен келісімнің символына айналған «Ақ көгершін» биін өнерлі қыздарымыз биледі. Сондай-ақ, студенттер сақ патшайымы Томиристің жорығын, тарихи сапарын сахналық қойылым көрсетті. Балаларға параллель сынып дайындаған арнайы бейнеролик көрсетілді.

Ассамблея соңында 2-сынып оқушылары жаппай флешмоб дайындады. Ерекше форматта өткен Ассамблея сағаты Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналды.