Student Council-дегі президенттіктің алғашқы 100 күні мектептегі жалпы атмосфераны жақсартуға бағытталған іс-шаралар мен бастамаларға толы болды. Әр түрлі іс-шаралар мен спорттық жарыстарды және қайырымдылық акцияларын ұйымдастыру арқылы ол барлық оқушылар шабыт алатын динамикалық білім ортасын құруға ұмтылатынын атап өтті.

Оқушылардың ақыл-ойының дамуына ықпал ету мақсатында “Не? Қайда? Қашан?” зияткерлік ойыны ұйымдастырылды. Ойын көптеген қатысушыны қызықтырды, әрі тек білімді дамытуға емес, сонымен қатар оқушылар арасында командалық рухты нығайтуға ықпал етті.

Қайырымдылық жобалар Student Council қызметінің ажырамас бөлігіне айналды. Үш қайырымдылық жәрмеңке ұйымдастыру мектеп қоғамдастығындағы әлеуметтік жауапкершілік пен ынтымақтастықты көрсете отырып, мұқтаж жандарды қолдауға қаражат жинауға мүмкіндік берді.

Кезекшілік жүйесін енгізу тәртіп пен қауіпсіздікті сақтаудың тиімді әдісі болды. Студенттер бұл процеске белсенді қатысады, бұл оқу орнында жанашырлық және достық атмосферасын құруға ықпал етеді.